KODĖL „FOX NT REAL ESTATE“?

Mums svarbiausia suprasti jūsų lūkesčius, juos išgirsti ir įgyvendinti kuo tiksliau. Kurdami namus turime viziją, taip ir „FOX NT Real Estate“ įsteigta planuotai, kad padėtų jums realizuoti tikslus, susijusius su nekilnojamuoju turtu.

„FOX NT“ pamatas – lankstumas ir įsiklausymas. Komanda įsigilina į jūsų poreikį ir tarpininkauja perkant, nuomojant ar parduodant būstą, palaiko tokio intensyvumo dialogą, kokio pageidaujate jūs. Technologijos leidžia ne tik bendrauti įvairiais būdais, bet ir išsirinkti naujus, o gal antrus namus, arba investiciją, jums esant bet kurioje pasaulio vietoje.

Profesionali komanda
Aukštos kokybės aptarnavimas

įvertintas klientų

Platus paslaugų spektras
Pagalba ir konsultacijos
Visada randame spendimą

Kad namas būtų tvirtas, jam reikia struktūros – sienų, kurios „FOX NT“ komandai reiškia žinias. Verslo įkūrėja Simona, keliolika metų gyvenusi užsienyje, Grinvičo universitete Londone įgijo nekilnojamojo turto valdymo išsilavinimą. Komandos partneriai – advokatai, turto vertintojai, interjero dizaineriai – savo patirtimi sutvirtina projekto struktūrą. Jų žinios atveria nepastebėtus koridorius, slaptus praėjimus, kurie matomi tik patyrusiems. Pakviesime čia ir jus. Mes atveriame langus jums apie viešai neskelbiamus objektus, kad gautumėte aktualiausią informaciją laiku.

Jūs kartu su „FOX NT“ komanda ir partneriais galite pakilti laiptais įsigydami, parduodami, nuomodami nekilnojamąjį turtą. O galite rinktis liftą – mes viską atliksime už jus – analizuosime, aplankysime, įvertinsime.

Stogas – apie ką svajojame, kai tik pradedame statyti namus. „FOX NT“ svajonė – tapti paslaugos, kurią žino visoje Lietuvoje ir užsienyje, teikėjais. Mes siekiame rekomendacijomis išaugintos vertės. Pradėkime nuo pamato – dialogo, pabaikime rekomendacija.

Compare listings

Compare